м. Львів
вул. Короленка, 4; оф. 3

(032) 225 76 69
(067) 907 18 78

Ендодонтія

Якщо корінь зуба запалений і потребує лікування, то таке лікування називається ендодонтичне. Якісне ендодонтичне лікування вирішує майбутнє хворого зуба. Наша мета полягає в тому, щоб зберегти зуб. Таким чином, ендодонтичному лікуванню ми приділяємо особливу увагу: використовуємо найсучасніші технології та новітні сертифіковані стоматологічні матеріали, що випробувані в роботі та підтвердили відмінний віддалений результат.
Ознаками, які можуть вказувати на необхідність проведення ендодонтичного лікування є: мимовільний біль; чутливість до подразників(холодне та гаряче), що супруводжується раптовим виникненням та довготривалим утриманням болю; нічні болі; біль при накушуванні; зміна кольору зуба; набряк ясен, наявність на яснах свищевого ходу. Попри все, вищезазначене, захворювання часто протікає безсимптомно.

Ендодонтія включає в собі наступні етапи:

знечулення;
видалення пульпи чи продуктів її розпаду;
механічна та медикаментозна обробка кореневих каналів;
пломбування (обтурація) кореневих каналів.
При значному інфікуванні кореневих каналів ендодонтичне лікування може проводитись у кілька етапів.

У нашій стоматологічній клініці використовуються сучасні та якісні інструменти і матеріали для обробки та пломбування системи кореневих каналів.

Після завершення ендодонтичного лікування необхідно відновити зовнішню частину зуба за допомогою реставраційного матеріалу чи штучної коронки.

Якісно проведене терапевтичне та ендодонтичне лікування є запорукою здоров’я та гарної посмішки!