Рентген кабінет

Радіовізіографія є сучасним рентгенологічним методом діагностики стану одного або декількох зубів. Цей вид діагностики в стоматології проводиться за допомогою цифрового комп'ютерного рентгена. Радіовозіографія дозволяє отримати прицільні знімки, на яких буде добре видно стан кожного зуба (або декількох зубів), а також - коренів і тканин, які оточують корінь. Крім отримання даних, цей метод рентгенодіагностики в стоматології також дає можливість контролювати динаміку лікування каналів.

Радіовізіографія зубів дозволяє лікарю отримати точне зображення зубів; уникнути помилок при постановці діагнозу; збільшити інформативність дослідження; правильно оцінити структуру і анатомію зубів, а також обсяг дефектів; проконтролювати якість проведеного лікування.

Радіовізіограф має дві істотні переваги, завдяки яким він використовується не тільки для діагностики, але й для контролю якості лікування:

мінімальне променеве навантаження на пацієнта (приблизно в 10 разів, або на 90% нижче в порівнянні з традиційною плівковою рентгенографією).
велике і контрастне зображення зуба на екрані комп'ютера, яке сприймається стоматологом значно краще, ніж маленький і розмитий знімок на плівці.

За допомогою радиовизиографа можна детально оцінити анатомічну структуру зубів, визначити величину і глибину каріозних поразок, виявити запальні зміни в парадонта і періодонта, оцінити стан дентину під пломбою та інше. Крім того, радіовізіографія допомагає оцінити правильність проведеного стоматологічного лікування (наприклад, проконтролювати якість пломбування каналів ). Радіовізіографія є абсолютно безпечна для пацієнтів, і дозволяє лікарю лікувати зуби з гарантованим результатом.