Зима з усмішкою

Найкраща прикраса життя – це гарний настрій. А зима – це пора року, яка цей настрій створює сво-їми кольорами та майстерністю творити чудеса з повітря та води.

Перший сніг, як перше кохання: швидше за все розтане, але з нього починається казка, на яку всі чекають. А чого вартий дощ, який замерзає і на ранок перетворює місто на кришталевий палац? А бурульки та сніжинки, які так хочеться з’їсти? І ми їх їмо потайки, і дорослі, і діти.

І катання на ковзанах, на лижах чи на санках, коли ти мчиш з високої гори на великій швидкості та уявляєш себе птахом…
І раптом - БАЦ! Від холоду заболіли зуби! Не можеш з’їсти ні снігу (бажано їсти тільки білий сніг), ні бурульки, ні випити глінтвейну на Альпійських схилах, ні усміхнутись на вітрі…. Це гіперчутливість зубів. Але звідки вона могла взятись?
Гіперчутливість зубів – це реакція емалі на хімічні та фізичні подразники (холод, тепло, соки, сильногазовані напої, різка зміна температури їжі тощо) внаслідок пошкодження її цілісності каріозного або некаріозного походження. Що робити?

1. Щопівроку треба ходити до свого дантиста на огляд і професійну гігієну. Це допоможе вчасно виявити патологічні процеси та швидко їх вилікувати.
2. Необхідно підібрати пасту, гель та ополіскувач, що будуть відповідати вашим потребам. Є пасти, які містять фторид олова, вони знімають чутливість та є карієсостатичними. Є пасти з ферментами, що запобігають утворенню зубного каменю, а такі, що знімають запальні процеси в яснах.
Існують гелі з підвищеним вмістом фтору, нанесення яких на зуби оберігає їх від руйнування.
Але всі ці призначення має робити кваліфікований спеціаліст. Ніхто не довіряє свої мрії в руки тих, хто може їх зруйнувати. Тим більше своє здоров’я. Доручайте власне здоров’я фахівцям, які вміють і знають, як його зберегти та допомогти вам без болю ковтати сніжинки, пити гарячий глінтвейн, дивитись на безмежну снігову пустелю, бліде зимове сонце в горах, дихаючи на повні груди, і ЖИТИ З УСМІШКОЮ.


З повагою та найкращими побажаннями
Ірина Кривко Ваша стоматологія.
м. Львів, вул. Короленка, 4 тел. (032) 225 76 69