Що таке щастя?

Щастя має багато своїх проявів та сторін. Коли тепло ніжності та любові переповнює тебе, і ти світишся, бачачи найдорожчу тобі людину, – це щастя! Коли твоя дитина простягає до тебе руки і міцно притуляється, даруючи свою щиру любов, – це щастя. Коли тобою пишаються твої батьки, діти та друзі – це теж щастя.
І коли ти дзвониш товаришу, якого не бачив давно, а він на Донбасі в АТО, але ти чуєш його голос, і він живий – це ТАКЕ ЩАСТЯ, що передати неможливо. І його фраза «До зустрічі!» стає для тебе найбільшим бажанням, яке тільки можна собі уявити.
Події, що відбуваються у країні вже 8 місяців, змусили нас змінити ставлення до життя, переоцінити поняття свободи, щастя, миру і спокою! Це все ми отримали 24 роки назад дуже просто і безболісно, і ми цього недооцінили! Зараз у нас намагаються забрати все: і свободу, і мир, і щастя, і спокій! Завдання нашого покоління, що вродилось за совдепії, але свідомо зробило себе і зросло у Вільній Україні – захистити нашу незалежність та свободу. Підняти та розвинути нашу державу, змінити цінності та жити «у сім’ї вольній, новій».


Слава Україні!!!
З найкращими побажаннями Ірина Кривко,
власниця стоматологічної клініки «Ваша стоматологія»
P. S.Про зуби писати зовсім не хотілося, бо вони стиснуті від злості.