Здоров'я людини-це коштовна перлина,яку треба оберігати!

Ми знаємо як це робити!!!! 

 25 років професійної діяльності та практики у сфері стоматології. 20 років приватна клініка. Більш,ніж 3000 пацієнтів були проліковані за 20 років приватної практики.

Ірина Кривко

Ірина Кривко 

 Лікар-стоматолог 1 категоріі. З 1996 року має приватну практику у Львові. З 2010 року читає теоретичні лекціі та веде практичні заняття в співпраці з різними навчально-освітними компаніями України ( Курапрокс,Дентлайн,Кінг Вест Медікал)

«Усмішка-це перший крок до успіху! Це прояв своєї сили та впевненості!!» 

 Створити свою приватну практику-це була мрія дитинства.Після закінчення Університету, роботи в поліклініці і стажування в Америці у 1994 році ,ця мрія збулась. У 1996 році відкрився невеликий приватний кабінет,а пізніше це переросло у практику(клініку) сімейного типу,де ми гарантуємо якість та індивідуальний підхід до кожного нашого пацієнта.

 У клініці працюють всі дипломовані спеціалісти .Висока якість та професіоналізм фахівців забезпечують нашим пацієнтам найвищі стандарти надання стоматологічнох допомоги.

 Ми постійно підвищуємо свій професійний рівень та знання! Всі лікарі відвідують вітчизняні та зарубіжні конференціі та навчальні курси підвищення кваліфікації.

View the embedded image gallery online at:
http://dantyst.lviv.ua/poslugi/2-uncategorised#sigFreeId9ce2b12bd0