Комфортне самопочуття кожної людини залежить не тільки від здорової усмішки. Ми пропонуємо, крім стоматологічних послуг, ще кілька засобів Вашого оздоровлення. Зокрема, надаємо послуги психолога: в нашій клініці працює кабінет гештальттерапії. Запрошуємо до співпраці з метою досягення Вашого ідеального психологічного здоров'я! Сеанси в зручному кабінеті провадить сертифікований спеціаліст. 

 

Прийом: вівторок та четвер.

Радіовізіографія є сучасним рентгенологічним методом діагностики стану одного або декількох зубів. Цей вид діагностики в стоматології проводиться за допомогою цифрового комп'ютерного рентгена. Радіовозіографія дозволяє отримати прицільні знімки, на яких буде добре видно стан кожного зуба (або декількох зубів), а також - коренів і тканин, які оточують корінь. Крім отримання даних, цей метод рентгенодіагностики в стоматології також дає можливість контролювати динаміку лікування каналів.

Радіовізіографія зубів дозволяє лікарю отримати точне зображення зубів; уникнути помилок при постановці діагнозу; збільшити інформативність дослідження; правильно оцінити структуру і анатомію зубів, а також обсяг дефектів; проконтролювати якість проведеного лікування.

Радіовізіограф має дві істотні переваги, завдяки яким він використовується не тільки для діагностики, але й для контролю якості лікування:

мінімальне променеве навантаження на пацієнта (приблизно в 10 разів, або на 90% нижче в порівнянні з традиційною плівковою рентгенографією).
велике і контрастне зображення зуба на екрані комп'ютера, яке сприймається стоматологом значно краще, ніж маленький і розмитий знімок на плівці.

За допомогою радиовизиографа можна детально оцінити анатомічну структуру зубів, визначити величину і глибину каріозних поразок, виявити запальні зміни в парадонта і періодонта, оцінити стан дентину під пломбою та інше. Крім того, радіовізіографія допомагає оцінити правильність проведеного стоматологічного лікування (наприклад, проконтролювати якість пломбування каналів ). Радіовізіографія є абсолютно безпечна для пацієнтів, і дозволяє лікарю лікувати зуби з гарантованим результатом.

Спа процедури здійснюються в новому кабінеті по догляду за обличчям.

 
ГАЗОРІДИННИЙ ПІЛІНГ JET PEEL

Газорідинний пілінг Jet Peel має цілий ряд переваг перед іншими механічними і хімічними пілінгами:

відсутність контакту зі шкірою - з шкірним покривом не стикаються ні руки лікаря, ні робоча поверхня насадки, що повністю виключає можливість занесення інфекції, дія здійснюється виключно за рахунок потоку газу і рідини;

 • процедура дуже делікатна, не залишає ранок, опіків і інших слідів втручання, як при інших видах пілінгів;
 • процедура не вимагає проведення анестезії;
 • можливість вводити в шкіру необхідні поживні компоненти без голок і пошкодження її цілісності;
 • можна проводити в будь-який час року;
 • немає відновлюючого періоду;
 • ефект помітний відразу після першого сеансу;
 • присутній масажний компонент пілінгу;
 • ризик алергічних реакцій мінімальний - компоненти натуральні (повітря і вода);
 • підходить не тільки для обличчя, а й для інших ділянок тіла, наприклад, газорідинний пілінг шкіри голови часто застосовують при проблемах з волоссям (як альтернативна методика ін'єкційної мезотерапії);
 • допомагає впоратися практично з усіма косметичними проблемами;
 • процедура підходить для клієнтів будь-якої вікової групи;
 • можливість регулювати глибину впливу - лімфодренажний масаж, поверхневий, серединний і глибокий пілінг;
 • дозволений (і навіть рекомендується) перед походом на пляж, відвідуванням солярію для рівномірної засмаги.

 

Газорідинний пілінг на апараті JET PEEL
- Чарівна паличка для нашої шкіри. Він позбавить від вугрової висипки і слідів постакне, як ластик зітре дрібні зморшки, а глибокі зробить менш помітними, прибере пігментні плями і поліпшить колір обличчя. Процедуру можна проводити в будь-який час року, незалежно відсонячної активності, її навіть рекомендується робити перед відвідуванням солярію або пляжу, для вирівнювання поверхні шкіри для досягнення рівного загару.

Процедура полягає в безконтактної обробці шкіри (насадка не торкається до шкіри пацієнта) газорідинної реактивної струменем.

Для проведення процедури використовуються екологічно чисті речовини: вода (зазвичай фізіологічний розчин) і кисень. Замість фізрозчину можна застосовувати рідкі лікарські форми, призначені для ін'єкцій або зовнішнього застосування. Завдяки особливій функції під час процедури можна вводити в дрібні структури шкіри різні корисні мікроелементи, а також гіалуронову кислоту. В результаті впливу шкіра буквально розгладжується і вирівнюється. Стиснутий газ розганяється до понад звукової швидкості за допомогою приладу і насадки з реактивним мікросопла.Газорідинний потік формується за рахунок влучення (за допомогою вбудованої в сопло голки) у швидкісній потік крапель рідини. Швидкість мікрокрапель при виході з насадки складає 200-300 м /сек.

Завдяки сильному масажу охолодженим потоком кисню надзвуковій швидкості активізується кровообіг, помітно поліпшується колір обличчя.

 · Апарат Jet Peel являє собою унікальне пристосування, за допомогою якого необхідні, корисні речовини глибоко проникають в епідерміс пацієнта без жодних проколів або будь-яких інших контактів. Цим пристосуванням відбувається величезний позитивний вплив з мінімальними травматичними ризиками, практично без больових відчуттів. З застосуванням Jet Peel досягається відразу декілька ефектів: лімфодренажний, ліфтинговий, пілінговий.

  

КАРБОКСІТЕРАПІЯ

Безін'єкційна Карбоксітерапія -це багатофункціональна процедура, яка включає в себе 72-х годинне зволоження та інтенсивне насичення шкіри мікроелементами і киснем. Карбоксітерапія підсилює кровообіг, розширює судини, сприяє виведенню залишків життєдіяльності клітин шкіри. Дана процедура покращує клітинний метаболізм, насичує шкіру поживними речовинами, активізується синтез колагену і сприяє відновленню водного балансу.

Карбоксітерапія не має вікових обмежень, дана процедура показана як для молодої шкіри, так і в'янучої.

ЕФЕКТ ПІСЛЯ КАРБОКСІТЕРАПІЇ

 • Проходять мішки і синці під очима;
 • Поліпшується еластичність шкіри, відбувається ліфтинг обличчя;
 • Зменшуються зморшки;
 • Шкіра глибоко зволожується;
 • Покращує колір шкіри;
 • Усуваються судинні порушення;
 • Сприяє звуженню пор;
 • Усуваються гематоми і набряки;
 • Коригується подвійне підборіддя;
 • Ефект детоксикації та відбілювання шкіри.

КУРС ПРОЦЕДУР:

Рекомендований курс: 4-8 процедур 1-2 рази на тиждень. 

 
ПЛАЗМОТЕРАПІЯ

Всім привіт! Поговоримо про плазмотерапію

Що це таке і як працює?

Плазмотерапія - це науково підтверджена методика введення плазми крові пацієнта у шкіру пацієнта для стимуляції регенерації та омолодження власних клітин. Цей метод почали застосовувати ще 20років тому у щелепно-лицевій хірургії для прискорення заживання великих ран. Сьогодні плазмотерапія активно застосовується в естетичній медицині для регенерації і потовщення дерми, для відновлення після хірургічного втручання, для лікування дефектів шкіри (особливо рубці і постакне) і для омолодження! 

 Види плазмотерапії: 

 PPP (Platelet Poor Plasma) - контролює активні компоненти на всіх стадіях запалення, заповнює дефіцит білків і амінокислот у шкірі, допомога при фото- і хроностарінні, стимуляція росту волосся;

 PRP (Platelet Rich Plasma) - стимуляція синтезу колагену (див.2 фото ??) і гіалуронової кислоти, стимуляція регенерації ран, які довго не заживають, місцеве підвищення кровопостачання тканин; стимуляція росту волосся.

 PRF (Platelet Rich Fibrin) - профілактика і лікування утворення рубців, контроль розпаду фібрину на всіх стадіях запалення (лікування постакне), зв‘язування і виведення токсинів у зоні запалення.

Плазма містить велику кількість білків (альбумінів) та фактори росту, саме тому результати після курсу процедур такі вражаючі! Плазмо активує фібробласт і стимулює його активно синтезувати колаген, еластин і гіалуронову кислоту!

 

ПРОТИПОКАЗИ ДО ПРОЦЕДУРИ:

 • хронічні захворювання у стадії загострення;
 • гепатит В, С;
 • системні захворювання крові;
 • важкі інфекційні захворювання;
 • вагітність і лактація;
 • імодепресивні стани.

 Плазмотерапія - одна з улюблених нашх процедур! Чому?

 • висока ефективність і видимі результати;
 • відсутність розвитку можливої алергічної реакції;
 • короткий час процедури (до 40хв);
 • короткий курс процедур (2-5) з інтервалом 7-20 днів, залежно від обраного виду плазми!

 

 
МЕЗОТЕРАПІЯ

 

БІОРЕВІТАЛІЗАЦІЯ

 

КОНТУРНА ПЛАСТИКА

Білосніжні, здорові зуби – це візитка, яка не потребує рекомендацій.

 

Клініка пропонує вашій увазі послуги відбілювання зубів, які проводять у нас за двома методиками:

 

Домашньою – виконується за допомогою індивідуальних кап, знімається відбиток зубів пацієнта і за

ним виготовляються капи. Це зручні вироби, виготовлені з сучасних тонких матеріалів, прозорого

кольору. Пацієнт самостійно наносить відбілюючий гель у капу, та носить деякий час, протягом якого

відбувається відбілювання. Процес відбілювання проводиться під наглядом лікаря-стоматолога, який

призначає та контролює ефект та стан зубів. Адже не контрольований та неправильно розпочатий

процес може привести до небажаних результатів, таких, як гіперчутливість, некроз або ерозії емалі,

опік м’яких тканин ротової порожнини.

 

Офісною – методика проводиться безпосередньо в клініці, є короткотривала по часі, потребує 1-2

процедури. Є проста та ефективна і не викликає больових відчуттів. Використовуються препарати

фірми «Ультрадент».

Лікар може заборонити відбілювання за допомогою кап у наступних випадках: карієс та інші

захворювання зубів ясен (насамперед потрібно їх вилікувати), наявність пломб та коронок (після

відбілювання їх помітно відрізнятись), алергічна реакція на відбілюючий агент.

Проводимо:

- видалення зубів будь-якої складності;
- операції , які дозволяють зберегти зуб (киста кореня): резекція, гемі секція, ампутація кореня зуба;
- пластика вуздечки;
- синус – ліфтинг ;
- імплантація та ін.