Наші спеціалісти постійно беруть участь у престижних міжнародних конференціях, присвячених питанням стоматології та косметології. Сучасні знання, які ми набуваємо у цих заходах, охоче застосовуємо у лікуванні та профілактиці наших пацієнтів.

Помилка №1

Використання неправильної зубної щітки

Незважаючи на телевізійну рекламу, новомодні зубні щітки і пасти не вирішують одним махом всі стоматологічні проблеми будь-якої людини. Правильно чистити зуби можливо тільки, якщо правильно обрано щітка і паста. Всі люди різні, і підбір пасти та щітки для кожної людини повинен бути індивідуальним, при цьому необхідно враховувати параметри ротової порожнини, особливості ясен і емалі зубів. В залежності від індивідуальних особливостей зубну щітку вибирають по довжині ручки, жорсткості щетини, розміру головки зубної щітки. Правильно підібрана зубна щітка не повинна створювати дискомфорту в процесі чищення зубів, а вибір жорсткості щетини ґрунтується на стані ясен і емалі. Варто зауважити, що на якість чищення зубів впливає техніка, а не жорсткість щетини.

Помилка №2

Чищення зубів зрідка або по-швидкому

Чищення, якщо слідувати рекомендаціям лікарів-стоматологів, повинне тривати мінімум дві хвилини, шляхом поділу ротової порожнини на чотири уявних ділянки, увагу кожній потрібно приділити як мінімум 30 секунд.

Помилка №3

Занадто часта чистка зубів

Якщо чистити зуби більше трьох разів на день, може виникнути подразнення ясен і виснаження зубної емалі.

Помилка №4

Ігнорування зубної нитки

Карієс виникає найчастіше на міжзубній поверхні зубів, де під час їжі накопичуються залишки їжі. Контактні поверхні зубів практично неможливо вичистити зубною щіткою, внаслідок чого дуже часто стоматологу доводиться лікувати відразу два зуби, що знаходяться поруч. Уникнути цих проблем можна, якщо регулярно користуватися зубною ниткою.

Помилка №5

Неправильна техніка чищення зубів

Багато людей при чищенні зубів використовують тільки горизонтальні рухи, не замислюючись над тим, яку увагу необхідно приділяти різним зонам порожнини рота. Починати чистку потрібно із зовнішнього боку корінних зубів, щітка повинна знаходитися під кутом 45 градусів.

Помилка №6

Не мити зубну щітку

Мити зубну щітку після кожного чищення зубів необхідно для видалення з її щетинок залишків зубного нальоту. Якщо не вимити щітку, то бактерії почнуть розмножуватися і при наступному чищенні зубів потраплять в ротову порожнину.

Помилка №7

Рідка зміна зубної щітки

Заміна зубної щітки повинна відбуватися раз на три-чотири місяці. З часом щетина деформується, перестає бути гнучкою і такою щіткою вже чистити зуби не можна. Є зубні щітки, що міняють колір щетинок у міру зносу.

Щастя має багато своїх проявів та сторін. Коли тепло ніжності та любові переповнює тебе, і ти світишся, бачачи найдорожчу тобі людину, – це щастя! Коли твоя дитина простягає до тебе руки і міцно притуляється, даруючи свою щиру любов, – це щастя. Коли тобою пишаються твої батьки, діти та друзі – це теж щастя.
І коли ти дзвониш товаришу, якого не бачив давно, а він на Донбасі в АТО, але ти чуєш його голос, і він живий – це ТАКЕ ЩАСТЯ, що передати неможливо. І його фраза «До зустрічі!» стає для тебе найбільшим бажанням, яке тільки можна собі уявити.
Події, що відбуваються у країні вже 8 місяців, змусили нас змінити ставлення до життя, переоцінити поняття свободи, щастя, миру і спокою! Це все ми отримали 24 роки назад дуже просто і безболісно, і ми цього недооцінили! Зараз у нас намагаються забрати все: і свободу, і мир, і щастя, і спокій! Завдання нашого покоління, що вродилось за совдепії, але свідомо зробило себе і зросло у Вільній Україні – захистити нашу незалежність та свободу. Підняти та розвинути нашу державу, змінити цінності та жити «у сім’ї вольній, новій».


Слава Україні!!!
З найкращими побажаннями Ірина Кривко,
власниця стоматологічної клініки «Ваша стоматологія»
P. S.Про зуби писати зовсім не хотілося, бо вони стиснуті від злості.

Усмішка - це успіх у спілкуванні,це окраса обличчя.Це демонстрація своєї впевненості та сили.

Хочу побажати всім бути успішними та сильними,щасливими та здоровими у 2016 році. Нехай новий рік буде радісним для вас і пройде з посмішкою.

Що я можу порадити,як фахівець?

Потрібно розуміти,за чим ви приходите до лікаря та коли?

Треба розрізняти лікувальну стоматологію та естетичну.

Лікувальна- передбачає вирішення локальних та гострих захворювань у ротовій порожнині. Це карієс та його ускладнення. Такі,як пульпіт-запалення пульпи зуба та періодонтит –це вже запальний процес,в який втягнуті тканини навколо зуба. А також запалення ясен та кісткової тканини навколо зуба різної важкості.

До естетичної стоматології входить протезування,виправлення прикусу,відбілювання,покриття зубів вінірами та люмінірами.

Щоб мати здорові зуби та гарну посмішку треба:

1.Чистити зуби два рази на день м»якою щіткою спеціальною технікою-Басс-технікою.

2.Навчитись користуватись міжзубними щітками-йоршиками.

3.Два рази на рік обстежуватись у стоматолога та робити гігієну.

4. У дітей,в яких вже є постійні зуби(моляри)-покритих їх герметиком.

5.З дитинства стежити за правильним прикусом і якщо треба вчасно його виправляти.

Якщо ви виконеєте ці вимоги-у вас буде здорова посмішка,яку при бажанні можна під коректувати естетично.

Завжди на варті вашої успішної посмішки-«Ваша стоматологія» та Ірина Кривко.

 

 

Літо! Спека! Відпусткою не пахне, морем – тим більше. А літо для мене – це три місяці канікул (залишилась шкільна звичка), а їх немає. Бо доросле життя – це так важко і відповідально. Це «мус арбайтен», коли хочеться зовсім іншого: далеких подорожей під вітрилами, походів у гори Гімалаї та очищення там своєї карми і цілої купи чакр, хочеться танців цілу ніч і зустрічі сонця десь на березі океану з келихом шампанського (вже маю 21 рік, можна), хочеться всього найкращого, тільки не роботи... Бо літо ж!!!
Суботній ранок. Занурення у Інтернет-океан. Евріка!!! Хочу поїхати на термали – близько, швидко і на 2 дні. 5
хвилин замовлення готелю, 20 хвилин – на збори, і вперед на відпочинок! Закордонний паспорт є, віза є. Супер!!!
СВОБОДА!!!
І я розумію, що свобода – це коли ти можеш мріяти, планувати і робити те, що хочеш. Свобода – це коли ти можеш дихати, як хочеш, говорити про те, що відчуваєш сміливо і відкрито, читати те, що тобі подобається, спілкуватись з людьми, якими хочеш. Свобода – це коли твої плани на роботу, навчання та відпочинок не руйнує одна людина з шизофренічним бажанням заволодіти твоєю територією, землею, народом... Бо коли іде війна, відпочинку на морі вже не хочеться. Підсвідомість спрацьовує так, що ти не можеш і не хочеш залишати свій дім, роботу, близьких надовго. Тому значення слова СВОБОДА я зрозуміла для себе чітко!


З найкращими побажаннями Ірина Кривко,
власниця стомалологічної клініки «Ваша стоматологія»